En Beğenilen Oyunlardan; Mutant Year Zero: Road to Eden Nasıl Bir Oyun? – Elektro Spor

Elektro Spor

Türkiye'nin e-spor ve oyun haberleri sitesi

En Beğenilen Oyunlardan; Mutant Year Zero: Road to Eden Nasıl Bir Oyun?

Oyuncular tarafından iyi eleştiriler ve yorumlar alan ve beğenilen Mutant Year Zero: Road to Eden oyununu bilmeyenler de öğrensin diye incelemeye aldık Mutant Year Zero: Road to Eden nasıl bir oyun, oyun için sistem gereksinimleri neler yazımızda.

Oyuncular tarafından iyi eleştiriler ve yorumlar alan ve beğenilen Mutant Year Zero: Road to Eden oyununu bilmeyenler de öğrensin diye incelemeye aldık Mutant Year Zero: Road to Eden nasıl bir oyun, oyun için sistem gereksinimleri neler yazımızda.

XCOM‘un sıra tabanlı dövüşünü hikaye, keşif, gizli ve strateji ile birleştiren bir taktiksel macera oyunu olan Mutant Year Zero:Road to Eden‘le İnsan sonrası dünyayı dolaşan bir Mutant ekibinin kontrolünü elinize alın. Eski HITMAN oyununun ekip liderleri ve PAYDAY‘in tasarımcısının da dahil olduğu bir ekip tarafından yapılan oyun çıktığı zamandan bu yana oyunculardan büyük ilgi görüyor ve bizde oyun deneyimimizi sizinle paylaşmak istedik.

Mutant Year Zero: Road to Eden [CPS] Many GEOs

Oyunun özellikleri neler?

TAKTİK KOMBAT

Mutant Year Zero: Road to Eden‘de yol seçimi, taktik stratejiniz için en önemli çözümdür. XCOM en beğenilen oyunlarından ilham alan derin, sıra tabanlı, taktiksel bir savaş sistemi ile oynayacaksınız. Satranç oyununu geliştirilmiş bir hali de diyebiliriz. her karakter için iki hamle hakkınız var ve bunları en fazla hasarı vermek için iyi kullanmalısınız.

İNSAN SONRASI DÜNYAYI KEŞFEDİN

Survivor oyunları sevenleri farklı ve yeni bir macera deneyimi sunan Mutant Year Zero: Road to Eden‘le terkedilmiş şehirlerin insanlık sonrası dünyasında, otoyollarda ve aşırı büyümüş kırsalda yolculuk ederek, Sarf malzemelerinizi stoklamak ve bir sonraki maceranızı planlamak için, Ark‘a yolculuk edeceksiniz. Ark’ta karakterlerinize yolda topladığınız atık metalleri ve silah parçalarını vererek teçhizat ve silah alabilirsiniz. Teçhizatlar için Iridia, silah geliştirmesi için Delta, özel eşyaları vererek imtiyazlara sahip olmak için barmen Pripp ve akıl danışmak için Elder sizi Ark‘ta bekliyor olacak. Oyun başında pusu kurmak yerine direk saldırı yaptığım için çok fazla med-kite ihtiyaç duyuyordum ama ilerledikçe daha planlı saldırılarla neredeyse hiç yaralanmadan bölümleri geçebilirsiniz. Özellikle pusu kurup düşman sayısını azaltmak için her karaktere bir sessiz silah sahibi yapmak önemli.

MUTANLAR EKİBİNİ KONTROL EDİN

Dux, Bormin, Selma ve diğer birçok karakterin kendine özgü kişilikleri yeteneklerini saldırı yaparken hesaba katmanız gereken bir unsur. Ben oyunda özellikle Bormin‘in vücut darbesi yeteneği ile ilk hamleye başlatıp düşmanı sersemletiyordum. etkisiz haldeki düşmanı kolayca ve hasarsız bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. harıtanın ilerleyen kısımlarında Magnus ve Farrow da ekibe katılacak özellikle Magnus yetenekleriyle başlıbaşına bir tehlike Selma yerine hemen Magnus’u aldım ve Dux yerine de Farrow yine yetenekleriyle daha etkili bir karakter.

GİZLİCE YAKLAŞIN

Çatışmalardan kaçınmak veya habersiz düşmanları yakalamak için gölgeler arasından ilerleyin. haritada saldırı yapmadan önce mutlaka keşif yapmak gerekli diğer karakterleri gizleyip tek bir karakteri alın ve bütün harıtayı gezin ve nasıl saldırı yapacağınızı planlayın. Düşman kampına gizlice girin, Mutant ekibini kendi avantajınıza göre konumlandırın ve süpriz bir saldırı yapın ilk saldırıyı sizin yapmanız kesinlikle avantaj sağlar. haritanın birinde haritanın her yerini gezmemişim kampa giriş için tek nokta buldum ve orda bir tank nöbetçi vardı. eğer karşınızda bir tank varsa bütün kampı uyandırmadan onu indirme şansınız yok malesef ve öyle oldu 10 med-kit onlarca bomba kullanarak temizlik yaptım ve kampı gezerken başka bir giriş olduğunu fark ettim. aslında daha az hasarla bu haritayı geçebilirdim. o yüzden keşif kesinlikle bu oyunun önemli bir parçası.

KİLİT AÇMA

Oyunda ilerledikçe Selma‘nın taş kamuflajı, Bormin‘in Vücut vuruşu ve Dux‘un kanatlanmasıgibi yeni mutasyonların ve yeteneklerin kilidini açabilirisiniz. Ama kesinlikle Magnus‘un yetenekleri sizin işinize daha çok yarayacak zihin kontrolü atılan kurşunları durdurma ve elektrik saldırısı çok çok etkili yetenekler. Farrow‘unda Dux‘ın yetenekleriyle benzer yetenekleri var. onun dışında çoklu düşmana saldırı yeteneği ve kurba sıçrayışı ile hızlı mekan değiştirebilmesi gerçekten benim faydalandığım etkili yetenekleri.

DİNAMİK ÇEVRE

Çevreyi avantajınız için kullanın. Projektörlerden uzak durun, görüş hattından gizlenin gerçi gizlenme modunda düşmanın burnunuzun dibine girip sizi görmemesi mantıklı bakınca saçma ama nede olsa bu bir oyun. Tamamen tahrip olabilir duvarları ve binaları yakıp yıkabilirsiniz, bunu daha çok istemeden yapıyorsunuz. genelde ben arkasına saklandığım duvarı yada ağacı bir yetenek kullanırken parçalıyordum bu durum oyunun geliştirilmesi gereken yönlerinden biri diyebilirim.

İLERLEDİKÇE DAHA FAZLA KİLİDİ AÇIN

Geçici sapanlardan yüksek güçlü tüfeklere ve şapkalara, polis yeleklerine kadar, Mutantlarınızı önünüzdeki tehlikelere karşı silahlarla donatabilirsiniz. her haritada bir sandık arayın içinden çıkan silah ve aksesuarları takımınızın gücüne göre orantılı dağıtmaya çalışın. silahlarınızı Arkta yükseltebilir ve dürbün ve ek özellik veren parçalarla geliştirebilirsiniz. yükseltmeler için haritalarda toplayacağınız kırık silah parçalarını kullanacaksınız. silahlar standart 1. seviye olarak geliyor, 2. seviye için 30, 3. seviye için 60 kırık silah parçası gerekli. ayrıca bulduğunuz özel eşyalarıda barmene okutmayı unutmayın. ben ilk iridia‘da indirim geliştirmesini seçtim gerçekten çok faydası olacak aklınızdan çıkarmayın.

Seed of Evil Genişleme paketi

Oyun gerçekten güzeldi ve sarıyor saatlerce oyun oynasanızda bıkmıyorsunuz gerçekten bir macera yaşatıyor biraz beyin yakıyorsunuz plan ve strateji kurguluyorsunuz bittiğine üzülebilirsiniz.

Haziran ayında çıkan ve yalnızca Deluxe Edition ile birlikte yüklenen Seed of evil genişleme paketiyle yeni bir karakter ve yeni haritalar eklendi maceraya yeni kanla beraber devam etmek isteyenler Deluxe Edition alarak genişleme güncellemesine sahip olabilir. Benim gibi maceraya devam etmek isteyeceğinize eminim eklenti paketini de oynadığımda deneyimlerimi yine sizlere paylaşırım. İyi eğlenceler.

MUTANT Year Zero: Road to Eden’i Satın alıp oynamak isterseniz Resmi Sitesini ziyaret etmek için TIKLAYIN!

Tanıtım Videosu

Oyun içi görünümler

Mutant Year Zero: Road to Eden [CPS] Many GEOs

Sistem gereksinimleri neler?

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i7-6700K/ AMD Ryzen 5 1600X
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 480
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Mutant Year Zero: Road to Eden Resmi sitesini ziyaret etmek için TIKLAYIN!

Mutant Year Zero: Road to Eden [CPS] Many GEOs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilgini çekebilir