Oyun Bilgisayarını Duydunuz. Peki Black Shark’ın Oyun Telefonu’nu Duydunuz Mu? – Elektro Spor

Elektro Spor

Türkiye'nin e-spor ve oyun haberleri sitesi

Oyun Bilgisayarını Duydunuz. Peki Black Shark’ın Oyun Telefonu’nu Duydunuz Mu?

Giderek daha fazla mobil oyunun piyasaya çıkmasıyla kaçınılmaz olan gerçekleşti. Bilgisayar oyunlarında en iyi performansı almak için oyun bilgisayarı kullananlar artık mobil oyunlar için de şuan piyasada başka rakibi olmayan Black Shark Oyun Telefonuna gözlerini diktiler.

Giderek daha fazla mobil oyunun piyasaya çıkmasıyla kaçınılmaz olan gerçekleşti. Bilgisayar oyunlarında en iyi performansı almak için oyun bilgisayarı kullananlar artık mobil oyunlar için de şuan piyasada başka rakibi olmayan Black Shark Oyun Telefonuna gözlerini diktiler.

Black Shark Nedir?

Black Shark 2017 yılında kurulan ancak bunu bir zayıflık değil, bir güç olarak gören, deneyimli donanım mühendisleri, geliştiriciler, tasarımcılar, meraklıları ve oyunculardan oluşan bir oyun teknolojisi şirketidir. Black Shark, bir şeyleri farklı yapmak için gerekli esnekliğe ve çevikliğe sahip ve daha iyi donanımlar yapmak için çalışmak Black Shark şirketinin yaptığı şey. Black Shark, hem hardcore hem de genel oyunculara hitap eden, mobil oyun deneyimini geliştirmek hem de oyun topluluklarına, çevrimiçi oyunculara ve takımlara destek vererek oyun topluluğuna enerji vermek için çalışıyor.

Black Shark, mobil oyun oynamanın sınırsız bir potansiyele sahip olduğuna inanıyor, ancak endüstrinin basit ve sadece iç donanımdan ibaret oyun telefonları tarafından oluştuğunu görüyor. Mükemmel oyun telefonu, sadece güçlü bir donanımdan ibaret değil; aynı zamanda en son yenilikler, kaliteli yapı ve tasarım, modifiye yazılım ve oyun odaklı hizmet ile de ilgilidir. Black Shark, yalnızca dünyanın en güçlü oyun telefonunu değil, aynı zamanda harika bir oyun topluluğunu oluşturmak için tüm bu diğer özelliklere de odaklanmaktadır.

Black Shark, dünyayı profesyonel kalitede performans için sıvı soğutmayı ve eşsiz görseller için özel bir görüntü işleme yongası sunan ilk akıllı telefon markası aynı zamanda endüstriyide yeniliği ile canlandırıyor.

Black Shark’ın Resmi İnternet Sitesine Ulaşmak için TIKLAYIN!

Black Shark’ın Temmuz Ayında Çıkardığı Black Shark 2 PRO’nUn Özellikleri neler?

Black Shark 2 Pro gücünü Qualcomm Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. Qualcomm Snapdragon 855 ile kıyaslandığında işlemci performansında yüzde 4, grafik performansında yüzde 15 artış sunuyor.

12 GB RAM’e sahip olan ve UFS 3.0 teknolojisini kullanan 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri ile gelen telefon, arka tarafında RGB LED aydınlatmaya ev sahipliği yapıyor. Bu şeritler Black Shark logosunun her iki tarafında yer alıyor.

Cihazın 6.39 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı 1080×2340 piksel çözünürlük sunuyor. Ayrıca ekran 34.7 ms seviyesindeki giriş gecikmesi ile oyunculara büyük bir avantaj sunuyor. Bu değer önceki modelde 43.5 ms seviyesindeydi.

Ekrandan parmak izi okuma teknolojisinin kullanıldığı cihazın ön tarafında 20 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.0 diyaframa sahip kamera yer alıyor. Arka tarafta ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.75 diyaframa sahip ana kameraya, 13 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip ikinci kamera eşlik ediyor.

4.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen ve 27 W hızlı şarj desteğine sahip olan Black Shark 2 Pro önceki model ile benzer şekilde çok katmanlı dahili sıvı soğutma sistemi ile geliyor. Oyuncuların zevklerine hitap edecek olan birçok farklı renk seneğine sahip.

Blackshark WW

Black Shark’ı ve Aksesuarlarını Nereden Alabilirsiniz?

Ülkemizde Herhangi bir mağza yada online alışveriş sitesinde satışı olmayan bu oyun telefonunu ve aksesuarlarıBlack Shark’ın Resmi Sitesinden alabilirsiniz.

Black Shark’ın Resmi İnternet Sitesine Ulaşmak için TIKLAYIN!

Black Shark’ın Sitesinde sağladığı Hizmetler Neler?

  • Şık, ergonomik donanım ve tamamen optimize edilmiş yazılım olan bir akıllı oyun telefonu ve aksesuarlarını edinmek
  • Alıcı koruma garantileri: Müşteri teslimatı onaylayana kadar korunan işlemler
  • 24/7 Yardım Merkezi
  • Smartphone İçin 24 Ay Garanti
Blackshark WW

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlar da ilgini çekebilir