Starladder Major 2019 Berlin ‘de İlk Tur Maçları Belli Oldu – Elektro Spor

Elektro Spor

Türkiye'nin e-spor ve oyun haberleri sitesi

Starladder Major 2019 Berlin ‘de İlk Tur Maçları Belli Oldu

Cs:Go espor arenasında heyecan Starladder Major 2019 Berlin turnuvasıyla devam ediyor. Dünyanın en iyi cs go takımlarının yer alacağı turnuvada ilk tur maçları belirlendi.

Cs:Go espor arenasında heyecan Starladder Major 2019 Berlin turnuvasıyla devam ediyor. Dünyanın en iyi cs go takımlarının yer alacağı turnuvada ilk tur maçları belirlendi.

Ana Elemeler

Turnuvada toplam 16 takım mücadele edecek. 8 takım IEM Katowice 2019’da ilk 8’e takımlardan oluşacak. Kalan 8 takımı ise ana elemelerden gelen takımlardan oluşacak. Ana elemelerde 16 takım arasından ilk 8’e girenler Starladder Major 2019 Berlin turnuvasına katılmaya hak kazanacaklar. Ana elemelerden gelen 8 takım ile birlikte toplam 16 takım Starladder Major 2019 turnuvasında yer alacak.

Ana Elemelerde Yer alacak Takımlar:

Vitality, NRG, G2, FURİA, mousesports, North, CR4ZY, Forze, Grayhound, Complexity, AVANGAR, Tyloo, INTZ, DreamEaters, HellRaisers, Syman

Woxic ve Tarik Starladder Major 2019’da Sahne Alacak.

CS:GO Türk oyuncularda yer alacak. Özgür ‘woxic’ Eker ‘in formasını giydiği mousesports ilk tur karşılaşmalarında Forze ekibiyle karşılacak.

Tarik ‘tarik’ Çelik ‘in formasını giydiği NRG ise ilk tur maçlarında DreamEaters takımıyla karşılaşacak.

NRG Esports, Major’daki 
ilk maçında DreamEaters’a karşı karşıya gelecek

Berlin Binbaşı’nın açılış aşaması, İsviçre Sisteminin kurallarına göre devam edecek. Yarışmanın açılış aşamalarındaki tüm maçlar 1 formatın en iyisi ile oynanacak şekilde ayarlanır, ancak ikinci turlarda ilerleme ve eleme oyunları için en iyi 3 puan uygulanır.

Yeni Meydan Okuyucular Aşamasındaki tüm takımlar, çizim sürecinde etkili olan kendi ELO derecelerine sahiptir. Bir takımın ilk turdaki çekiliş oranı, 4 Mart – 12 Ağustos arasındaki dönemdeki HLTV Dünya Sıralamasındaki pozisyonlarına dayanıyordu. ELO derecesi, StarLadder Major Berlin’in bu etabının diğer tüm turlarında çekilişe kullanılacak. 2019.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlar da ilgini çekebilir